3 patarimai vyrams, ką daryti, kad seksas netaptu monotoniškas

Jei norite žinoti, ko lovoje nori moterys – geriausia yra paklausti būtent moters. Mūsų svetainė atliko apklausą ir pateikia tris svarbiausius patarimus vyrams, kaip elgtis lovoje.

Rūpinkitės ne tik savimi

Itin dažnai moterys skundžiasi, kad nepatiria tikro orgazmo. Neretai to priežastis yra vyrų nesirūpinimas moters malonumu. Moterys kaip žinia yra sudėtingas mechanizmas/organizmas kuriam užvesti reikai pasukti daugybę raktelių ir nupoliruoti gausybę paviršių. Jei nenorit daryti oralinio sekso, galite į pagalbą pasitelkti vibratorių. Svarbu neužmiršti, kad seksu reikia mėgautis abiems partneriams.

Pakeiskit aplinką

Neveltui vasara yra vadinama meilės ir atostogų sezonu. Kelionės, nauja aplinka (viešbučio kambarys ar palapinė) yra puikus afrodiziakas ir gali padėti grąžinti aistrą į jūsų šeimą. Septynios iš dešimties moterų pripažysta, kad seksas naujoje vietoje yra labiau jaudinantis nei įprastas pašeliojimas savo miegamajame. Jeigu nėra galimybės keliauti, galite išbandyti ir naujas namų vietas – virtuvė, valgomasis ar kitas namų kampelis irgi gali pasitarnauti.

Pakeiskit pozą

Jei visada mylitės tik viena ar dviem pozom – laikas pagalvoti apie alternatyvas. Tiems kam trūksta fantazijos gali nesunkiai rasti šimtus įvairiausių sekso pozų internete. Verta išbandyti ne tik naujas pozas, bet ir įvairius sekso žaisliukus. Daugiau kaip pusė apklaustų moterų pripažįsta, kad svajoje būti surištos sekso metu. Tai verta atsiminti. Jei su mazgais nesiseka, sekso prekių parduotuvėje vos už kelis eurus galite įsigyti specialius antrankius.